Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żółkiew — Warszawa w 2019 rok roku

pon, śro, czw, sob
10:15
9 godz. 15 min w drodze

Żółkiew

DA, ul. Konovaltsya, Żółkiew

18:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
10:15
Żółkiew
DA, ul. Konovaltsya, Żółkiew
18:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
śro, sob
00:50
11 godz. 40 min w drodze

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

12:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,72 
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
00:50
12 godz. 40 min w drodze

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

12:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103,02 
00:50
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
śro, sob
00:50
11 godz. 40 min w drodze

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

12:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

132,07 
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!