Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żółkiew — Warszawa w 2018 rok roku

00:50
Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
00:50
Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
00:50
Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
śro, sob
00:50
Czas przejazdu 11 h. 40 min

Żółkiew

Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1

12:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

102
00:50
Żółkiew
Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
00:50
Czas przejazdu 12 h. 40 min

Żółkiew

Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1

12:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

104
00:50
Żółkiew
Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
00:50
Czas przejazdu 11 h. 40 min

Żółkiew

Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1

12:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
00:50
Żółkiew
Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa