Bilety autobusowe

Świebodzin - Charków

od 220 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Świebodzin – Charków

12:10
21 wrz
w drodze 32 godz. 10 min

Świebodzin

Dworzec PKP, pl. Dworcowy

21:20
22 wrz

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yuriia Gagarina 22

220
12:10
21 wrz
Świebodzin
Dworzec PKP, pl. Dworcowy
12:55
Zielona Góra
13:55
Głogów
14:55
Leszno
16:55
Wrocław
18:40
Opole
19:15
Strzelce Opolskie
19:55
Katowice
21:25
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:55
Lwów
07:25
Brody
08:25
Dubno
09:25
Równe
10:55
Nowogród Wołyński
12:45
Żytomierz
15:15
Kijów
15:45
Boryspol
17:20
Pyriatyn
19:45
Połtawa
21:20
22 wrz
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yuriia Gagarina 22
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Charków
Z miasta Charków