Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
20.07.171335

Lato w kurorcie: kilometry plaż i źródła mineralne w granicach Polski

Lato w kurorcie

Lato bez morza nie będzie zaliczone, a Busfor.pl stara się żeby nasze podróże były idealne. Wybraliśmy najpopularniejsze letnie kierunki, gdzie można niedrogo jechać autobusem w czasie wolnym. Przejrzyj nasze artykuły, będzie dużo nowych przejazdów :)

Żeby Twoje lato było jeszcze przyjemniejsze, podróżuj taniej do końca sierpnia! Złap kod promocyjny, przeczytaj instrukcję i otrzymaj zniżkę 5% na dowolny przejazd:

summer-travels


Zniżka działa na dowolny bilet po Polsce i za granicą do 31 sierpnia.

Gdańsk: 23 kilometry plaży w średniowiecznym mieście

Gdańsk

Lato w Gdańsku pozwala połączyć klasyczny odpoczynek w kurorcie na plaży i nad morzem z wycieczkami po okolicy. Wybierz jedną z 7 miejskich plaż, nie zapomnij parasolki i kremu z filtrem i pozwól sobie na odprężenie.

Alternatywą dla leniwego opalania się może być spacer po starym mieście, po brzegu albo po ogrodzie zoologicznym. Obowiązkowo zrób sobie zdjęcie przy fontannie Neptuna albo pod słynnym Żurawiem.


Kołobrzeg: piaszczyste plaże i lecznicze źródła

Kołobrzeg

Jeśli nie masz nic przeciwko połączeniu odpoczynku nad morzem z możliwością podreperowania zdrowia - zaplanuj wyjazd do Kołobrzegu. Lecznicze źródła mineralne i zdrowotne błota dają możliwość poprawy zdrowia przy zachorowaniach na choroby płuc, narządów ruchu oraz układu krwionośnego i naczyniowego.

Procedury lecznicze oczywiście są na żądanie, a dla morskiego wypoczynku wybierz swój kawałek lądu na 12 kilometrach plaży.


Władysławowo: letnia stolica Polski

Władysławowo

Tam, gdzie kończy się Polska, zaczyna się władysławowska plażą - piękne słowa o najpopularniejszym kurorcie z pewnością słyszał każdy. Plażowy charakter miejsca zupełnie nie kłóci się z sąsiedztwem południowego krańca kraju.

Na 23 kilometrach plaży można wybrać swój kawałek lądu - piasek, żwir albo kamienny brzeg dla pięknego zdjęcia. Miłośnicy malarskich miejsc wysoko oceniają brzeg Chłapowa i wieżę Domu Rybaka, a pochmurny dzień można spędzić w Muzeum Motyli.

P.S: Pamiętaj o kodzie promocyjnym summer-travels i podróżuj taniej o 5% do końca lata!

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów