Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
14.02.17339

Zobaczyć świat i nie rozstać się - sekrety wspólnych podróży + zniżka na wszystkie kierunki!

Sekrety wspólnych podróży

Miłość wisi w powietrzu! Busfor.pl składa życzenia z okazji Dnia Zakochanych i przypomina o kodzie promocyjnym ze zniżką na tanie podróże. Pospieszcie się, kod jest ważny do 15. lutego i obowiązuje na wszystkie przejazdy do końca 2017 roku.

Wspaniale jest podróżować ze swoją drugą połową, ale tego typu wyjazdy kryją w sobie niebezpieczeństwa. Przygotowaliśmy kilka porad dotyczących tego jak chronić związek podczas wspólnej wycieczki.

Każdy “kotek” i “kochanie” po awanturze staje się “egoistą” i “burakiem”

Słyszeliście historie o tym, jak to zakochani wyjeżdżają razem, a wracają osobno? Świetnie jest podróżować w parze. Możecie lepiej poznać swojego partnera, pojawia się wiele nowych okazji do “a pamiętasz?…”. Ale wspólna wycieczka może stać się także poważną próbą dla Waszego związku.

Żeby zwycięsko wrócić z wyjazdu, prześledźcie 6 prostych porad od Busfor.pl

Zaplanujcie budżet i podzielcie wydatki

Zaplanujcie budżet i podzielcie wydatki

To bardzo, bardzo ważne. Może okazać się, że jedno z Was stać ledwie na przeżycie w hostelu na przedmieściach Lublina, a drugie - na wynajem mieszkania w centrum Warszawy. Wówczas należy znaleźć kompromis, żeby nikomu nie było przykro. Warto także omówić wydatki przed podróżą i ustalić czy macie wspólną kasę czy każde płaci za siebie oddzielnie. To pomoże uniknąć nieporozumień i niełatwych sytuacji.

Poznawajcie nowych ludzi

Poznawajcie nowych ludzi

Jeśli czujecie, że wystarczająco się sobą nacieszyliście, najwyższy czas wpuścić do swojej drużyny nowe znajomości. Podczas wyjazdów zawsze interesujące jest nawiązywanie kontaktów. To mogą być lokalni mieszkańcy którzy opowiedzą wiele ciekawych rzeczy o swoim państwie albo zagorzali podróżnicy, którzy z przyjemnością podzielą się historiami odbytych wędrówek. Kto wie, może nowa znajomość przerośnie oczekiwania i z przyjaźni wakacyjnej zmieni się w długoterminową?

Liczcie do dwudziestu

Liczcie do dwudziestu

W hotelu namieszali z Waszą rezerwacją? W restauracji kelner przyniósł zimną zupę? Po raz dziesiąty ktoś Wam nacisnął na odcisk? Zanim dacie ujście emocjom, policzcie do dwudziestu i głęboko odetchnijcie. Gdy emocje opadną, odechce się Wam awanturować. Najważniejsze to nie wyładowywać całego swojego gniewu na partnera, w pierwszej kolejności będziecie cierpieć na tym Wy sami.

Samotność na ratunek

Samotność na ratunek

Odosobnienie przydaje się także podczas urlopu. Spędźcie trochę czasu oddzielnie i zobaczycie, że wyjdzie Wam to na dobre. Nie tylko za sobą zatęsknicie, ale także odpoczniecie.

Bądźcie drużyną

Bądźcie drużyną

Wszyscy znamy prawo fizyki mówiące o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Tak samo w życiu - ludzie o różnych charakterach często tworzą solidne więzi. Potrzebne jest wykorzystywanie swoich mocnych stron, wówczas staniecie się mistrzami wspólnego podróżowania. Jedno z Was umie wspaniale targować się na rynku, a drugie robić ładne oczy do managera restauracji w zamian za najlepszy stolik? Uwierzcie, praca zespołowa to klucz do sukcesu!

Uczcie się swojego partnera

Uczcie się swojego partnera

Jeśli jesteście razem od niedawna i zdecydowaliście się na wspólny wyjazd, warto się solidnie do niego przygotować. Przede wszystkim postarajcie się jak najlepiej poznać swoją drugą połówkę, nauczcie się przyzwyczajeń, dowiedzcie o dziwactwach i osobliwościach. Nawet najmniejsza drobnostka, która Was irytuje gdy jesteście w domu, może stać się katalizatorem bardzo poważnej kłótni na wyjeździe i zmienić go w prawdziwe piekło.

Udanych podróży i wiecznej miłości!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów