Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
w drodze 37 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+2 dni
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
17:30
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
w drodze 37 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+2 dni
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
08:00
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
w drodze 37 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
08:00
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
w drodze 38 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

pon, wto, pią
17:30
37 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

05:50
+2 dni

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

237,91 
17:20
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
19:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
02:25
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
03:20
Krosno Odrzańskie
Dworzec autobusowy, ul. Ariańska 2
05:50
+2 dni
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
17:30
37 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:00
+2 dni

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

240,00 
17:30
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
06:00
+2 dni
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
wto, pią, nie
08:00
37 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

251,90 
07:45
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (25)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, sob
08:00
38 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

265,20 
08:00
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Zaporoże
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!