Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Bielefeld

Najlepsza oferta

pon, śro, pią
20:00
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:30
+1 dzień

Bielefeld

Stacja kolejowa Bielefeld, Eisenbahnstraße; dom 42

169,00 

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Bielefeld w 2019 rok roku

Codziennie
19:00
Czas przejazdu08 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:15
+1 dzień

Bielefeld

Stacja kolejowa Bielefeld, Eisenbahnstraße; dom 42

220,00 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Bielefeld

BIELEFELD, Busbahnhof Brackwede - Eisenbahnstr.

234,60 
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Bielefeld
Do miasta Wrocław
Z miasta Bielefeld
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu