Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bielefeld — Katowice

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
17:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Bielefeld

Dworzec kolejowy Bielefeld, Eisenbahnstraße 42

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Bielefeld — Katowice w 2019 roku

Codziennie
20:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Bielefeld

Dworzec kolejowy Bielefeld, Eisenbahnstraße 42

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

286,00 
Codziennie
21:05
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Bielefeld

Dworzec autobusowy, Eisenbahnstrasse 39

10:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

304,98 
Popularne kierunki
Z miasta Bielefeld
Do miasta Katowice
Do miasta Bielefeld
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu