Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Fulda w 2018 rok roku

06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 29 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:50+1 dzień
ЦАВ; Рупрехтштассе, 36037
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
14:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 49 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+2 dni
Przystanek autobusowy Fulda; Magdeburger strase
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, sob
06:00
Czas przejazdu 29 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

11:50
+1 dzień

Fulda

ЦАВ; Рупрехтштассе, 36037

305
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:20
Leipzig
"Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse"
07:20
Gera
"Autobahn (blisko McDonalds); Siemensstrasse"
07:50
Jena
"Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds); Amsterdamerstrasse"
08:50
Erfurt
"Hotel Intercity; Willy-Brandt-Platz 11"
09:50
Eisenach
"Eisenach; Eisenach"
10:50
Bad Hersfeld
"Dworzec kolejowy; Bahnhofstrasse"
11:50
+1 dzień
Fulda
ЦАВ; Рупрехтштассе, 36037
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:40
Czas przejazdu 49 h. 15 min
+2 dni

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

14:55
+2 dni

Fulda

Przystanek autobusowy Fulda; Magdeburger strase

407
14:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
14:55
+2 dni
Fulda
Przystanek autobusowy Fulda; Magdeburger strase
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Fulda
Do miasta Winnica
Z miasta Fulda
Podróż powrotna: