Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wenecja — Kraków

Najlepsza oferta

W poniedziałki
03:00
Czas przejazdu14 h. 00 min

Wenecja

Hotel Holiday Rondo Romea, Venice

17:00

Kraków

Mc Donald's , ul. Wadowicka 2a

300,92 

Rozkład jazdy autobusów Wenecja — Kraków w 2019 rok

W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Wenecja

Hotel Plaza, ul. Stazione 36

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec Kolejowy Kraków Płaszów, plac Braci Dudzińskich 1

322,25 
pon, czw, sob
20:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Wenecja

VENEZIA, Dworzec Kolejowy / Hotel Plaza, via Stazione 36

11:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

332,52 
W poniedziałki
05:30
Czas przejazdu15 h. 00 min

Wenecja

Dworzec kolejowy Mestre, al. Stacione 8

20:30

Kraków

Stacja paliw ARGE, ul. Pasternik 66

350,00 
Popularne kierunki
Z miasta Wenecja
Do miasta Kraków
Do miasta Wenecja
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu