Rozkład jazdy PKS Warszawa – Szepietówka

12:00
18 sty
03:30
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,00
12:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
19 sty
Shepetivka
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
03:35
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
ul. Starokonstantinowskie szosa 42
Kupić za
110,00
12:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:35
19 sty
Szepietówka
ul. Starokonstantinowskie szosa 42
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
06:40
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
,
Kupić za
80,23
17:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
19 sty
Shepetivka
,
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
06:45
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
,
Kupić za
80,00
17:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:55
Zdołbunów
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:35
Połonne
06:45
19 sty
Shepetivka
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
06:45
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
73,69
17:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:45
19 sty
Szepietówka
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
07:20
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DA, Starokonstantynowska Szosa 42
Kupić za
90,00
17:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:20
19 sty
Szepietówka
DA, Starokonstantynowska Szosa 42
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.