Rozkład jazdy PKS Warszawa – Krasnystaw

07:50
14 sie
11:55
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Krasnystaw, ul. Okrzei 03
Kupić za
36,75
07:50
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:05
Garwolin
09:43
Ryki
10:01
Żyrzyn
10:17
Kurów
10:50
Lublin
11:24
Piaski
11:35
Fajsławice
11:43
Łopiennik Nadrzeczny
11:55
Krasnystaw
12:09
Izbica
12:18
Stary Zamość
12:38
Zamość
12:49
Łabunie
12:59
Krynice
13:06
Tarnawatka
11:55
14 sie
Krasnystaw
Krasnystaw, ul. Okrzei 03
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
14 sie
19:20
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Krasnystaw, ul. Okrzei 03
Kupić za
36,75
15:20
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:35
Garwolin
17:13
Ryki
17:31
Żyrzyn
17:47
Kurów
18:20
Lublin
18:49
Piaski
19:00
Fajsławice
19:08
Łopiennik Nadrzeczny
19:20
Krasnystaw
19:34
Izbica
19:43
Stary Zamość
20:02
Zamość
20:14
Łabunie
20:24
Krynice
20:31
Tarnawatka
19:20
14 sie
Krasnystaw
Krasnystaw, ul. Okrzei 03
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Krasnystaw