Rozkład jazdy PKS Warszawa – Dębki

22:30
16 lip
06:15
17 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Dębki, ul. Liliowa
Kupić za
84,00
22:30
16 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
03:50
Gdańsk
05:00
Puck
05:20
Władysławowo
05:30
Chłapowo
05:40
Jastrzębia Góra
05:50
Karwia
06:15
Dębki
06:15
17 lip
Dębki
Dębki, ul. Liliowa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
16 lip
06:26
17 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Dębki, ul. Letniskowa 127
Kupić za
76,65
23:30
16 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
21:35
Radom
21:39
Radom
22:07
Białobrzegi
22:33
Grójec
23:20
Warszawa
04:30
Gdańsk
04:45
Sopot
04:56
Gdynia
05:43
Władysławowo
05:46
Władysławowo
05:48
Chłapowo
05:52
Rozewie
05:54
Jastrzębia Góra
05:56
Jastrzębia Góra
05:58
Jastrzębia Góra
06:03
Ostrowo
06:05
Karwia
06:26
Dębki
06:26
17 lip
Dębki
Dębki, ul. Letniskowa 127
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa