Rozkład jazdy PKS Ustronie Morskie – Kraków

16:55
20 lip
05:05
21 lip
Ustronie Morskie, Marysin
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kupić za
89,25
16:55
20 lip
Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, Marysin
16:55
Ustronie Morskie
17:35
Koszalin
18:45
Szczecinek
19:50
Piła
21:40
Poznań
23:05
Leszno
00:55
Wrocław
03:10
Gliwice
03:50
Katowice
05:05
Kraków
06:20
Chabówka
06:35
Nowy Targ
06:49
Biały Dunajec
06:56
Poronin
05:05
21 lip
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
20 lip
07:45
21 lip
Ustronie Morskie, Marysin
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kupić za
99,75
19:50
20 lip
Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, Marysin
19:30
Sarbinowo
19:50
Ustronie Morskie
20:15
Kołobrzeg
20:30
Dźwirzyno
20:40
Mrzeżyno
20:55
Trzebiatów
21:15
Pogorzelica
21:25
Niechorze
21:35
Rewal
21:40
Trzęsacz
21:45
Pustkowo
21:50
Pobierowo
22:05
Dziwnówek
22:15
Dziwnów
22:20
Międzywodzie
22:35
Wisełka
22:50
Międzyzdroje
06:25
Katowice
07:45
21 lip
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków