Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Dębica w 2018 rok roku

19:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:45+1 dzień
Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
19:40
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

04:45
+1 dzień

Dębica

Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c

72
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:15
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
+1 dzień
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Dębica
Do miasta Tarnopol
Z miasta Dębica