Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Słupsk — Koszalin

Najlepsza oferta

Codziennie
20:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

21:25

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 

Rozkład jazdy autobusów Słupsk — Koszalin w 2019 roku

Codziennie
01:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

02:10

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Codziennie
04:05
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

05:15

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Codziennie
07:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

09:00

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

12:55

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Poza pon
13:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

14:30

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
W poniedziałki
14:05
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

15:15

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Codziennie
15:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

16:55

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Codziennie
17:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

18:55

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Codziennie
22:25
Czas przejazdu01 h. 10 min

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

23:35

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

25,00 
Popularne kierunki
Z miasta Słupsk
Do miasta Słupsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu