Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Rzeszów w 2018 rok roku

12:00
DA, Pl. Shevchenki 13; Slavuta
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
DA, ul. Grottgera 1; Rzeszów
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
12:00
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
16:10
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Sławuta

DA, Pl. Shevchenki 13; Slavuta

00:55
+1 dzień

Rzeszów

DA, ul. Grottgera 1; Rzeszów

100
12:00
Sławuta
DA, Pl. Shevchenki 13; Slavuta
00:55
+1 dzień
Rzeszów
DA, ul. Grottgera 1; Rzeszów
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
12:00
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

102
12:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
12:25
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
13:25
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
13:55
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
14:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
15:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:55
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
19:35
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
12:00
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

102
12:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
12:25
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
13:25
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
13:55
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
14:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
15:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:55
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
19:35
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:10
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

05:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

128
16:10
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
16:45
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
18:00
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
18:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Rzeszów
Do miasta Sławuta
Z miasta Rzeszów