Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Rzeszów – Sławuta

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sławuta — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
12:00
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

77,38 

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Rzeszów w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
Czas przejazdu13 h. 55 min
+1 dzień

Sławuta

DA, Pl. Shevchenki 13, Slavuta

00:55
+1 dzień

Rzeszów

DA, ul. Grottgera 1, Rzeszów

80,00 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu10 h. 20 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

21:35

Rzeszów

Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3

103,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

103,17 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

126,74 
Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Rzeszów
Do miasta Sławuta
Z miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu