Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Rzeszów w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

102,71 
12:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:25
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
13:25
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
13:55
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
12:00
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

102,72 
12:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:25
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
13:25
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
13:55
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
16:10
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

126,19 
16:05
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
16:45
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
18:00
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
18:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Rzeszów
Do miasta Sławuta
Z miasta Rzeszów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!