Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rostov-on-Don — Kijów w 2019 rok roku

17:00
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
17:00
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
Czas przejazdu 22 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
17:00
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
17:00
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
Czas przejazdu 22 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
17:00
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
17:00
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
17:00
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
17:00
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
16:30
Dworzec autobusowy "Glavnyy"; al. Siversa 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
16:30
Dworzec autobusowy "Glavnyy"; al. Siversa 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
W niedziele
17:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

147
17:00
Rostov-on-Don
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
01:50
Belgorod
"Belgorod; Belgorod"
05:30
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
06:40
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; al. Yurijia Haharina 22"
09:30
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
15:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 927
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
17:00
Czas przejazdu 22 h. 40 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126

15:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

147
17:00
Rostov-on-Don
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
01:50
Belgorod
"Belgorod; Belgorod"
05:30
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
06:40
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; al. Yurijia Haharina 22"
09:30
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
15:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool 927
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
17:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

147
17:00
Rostov-on-Don
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
05:30
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
06:40
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; al. Yurijia Haharina 22"
09:30
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
15:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
17:00
Czas przejazdu 22 h. 40 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126

15:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

147
17:00
Rostov-on-Don
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону; пр. Шолохова, 126
05:30
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
06:40
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; al. Yurijia Haharina 22"
09:30
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
15:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
17:00
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

154
17:00
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
05:00
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
09:00
Charków
"McDonald's; ul. Poltawsky Shlyakh 57"
11:00
Połtawa
"McDonald's; Kyyivske shose"
13:00
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
15:00
Boryspol
"Stacja benzynowa WOG; ul. Kijowski Shliakh"
16:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nudga D.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
17:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23

18:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168
17:00
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
04:10
Belgorod
"Kijów; Ukraina"
05:00
Hoptivka
"Kijów; Ukraina"
09:50
Charków
"McDonald's; ul. Poltawsky Shlyakh 57"
12:50
Połtawa
"McDonald's; Kyyivske shose"
15:30
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
17:10
Boryspol
"Stacja benzynowa WOG; ul. Kijowski Shliakh"
18:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nudga D.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
17:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23

18:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168
17:00
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
16:45
Rostov-on-Don
"Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23"
06:45
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
11:20
Charków
"McDonald's; ul. Poltawsky Shlyakh 57"
13:25
Połtawa
"McDonald's; Kyyivske shose"
15:20
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
16:40
Boryspol
"Stacja benzynowa WOG; ul. Kijowski Shliakh"
18:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
czw, nie
17:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23

18:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168
17:00
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23
16:45
Rostov-on-Don
"Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23"
06:45
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
11:20
Charków
"McDonald's; ul. Poltawsky Shlyakh 57"
13:25
Połtawa
"McDonald's; Kyyivske shose"
15:20
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
16:40
Boryspol
"Stacja benzynowa WOG; ul. Kijowski Shliakh"
18:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Garant

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
16:30
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

Dworzec autobusowy "Glavnyy"; al. Siversa 1

18:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168
16:30
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy"; al. Siversa 1
16:45
Rostov-on-Don
"Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23"
06:45
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
11:20
Charków
"McDonald's; ul. Poltawsky Shlyakh 57"
13:25
Połtawa
"McDonald's; Kyyivske shose"
15:20
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
16:40
Boryspol
"Stacja benzynowa WOG; ul. Kijowski Shliakh"
18:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
16:30
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Rostov-on-Don

Dworzec autobusowy "Glavnyy"; al. Siversa 1

18:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168
16:30
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy"; al. Siversa 1
16:45
Rostov-on-Don
"Centrum handlowe „IKEA”; Aksay Avenue; dom 23"
06:45
Hoptivka
"Przystanek PPC; Hoptiwka"
11:20
Charków
"McDonald's; ul. Poltawsky Shlyakh 57"
13:25
Połtawa
"McDonald's; Kyyivske shose"
15:20
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
16:40
Boryspol
"Stacja benzynowa WOG; ul. Kijowski Shliakh"
18:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Garant

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!