Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Pyriatyn — Charków

Najlepsza oferta

Codziennie
01:10
Czas przejazdu05 h. 00 min

Pyriatyn

Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154

06:10

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

30,50 

Rozkład jazdy autobusów Pyriatyn — Charków w 2019 rok roku

Codziennie
10:20
Czas przejazdu05 h. 10 min

Pyriatyn

Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154

15:30

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

30,50 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu04 h. 35 min

Pyriatyn

Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154

21:35

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

30,50 
pon, śro, pią
14:20
Czas przejazdu05 h. 10 min

Pyriatyn

Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154

19:30

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

32,50 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu05 h. 20 min

Pyriatyn

Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154

18:00

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

33,38 
czw, pią, sob, nie
23:55
Czas przejazdu05 h. 25 min
+1 dzień

Pyriatyn

Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154

05:20
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

34,88 
22.05, 26.05, 29.05...
04:50
Czas przejazdu04 h. 30 min

Pyriatyn

Stacja benzynowa WOG, u. Kalinina 90

09:20

Charków

Сentrum handlowe Rost (parking), metro Kholodna Góra; ul. Poltavsky Shliakh 138

52,99 
Popularne kierunki
Z miasta Pyriatyn
Do miasta Charków
Z miasta Charków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu