Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Praga — Czerniowce w 2019 rok roku

czw, sob, nie
16:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

154,08 
15:55
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
20:25
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
08:45
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:15
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:45
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
12:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
14:15
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
15:05
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W środy
16:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

154,08 
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
20:25
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
08:45
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:15
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:45
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
12:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
14:15
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
15:05
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W niedziele
14:00
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

15:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

164,63 
14:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
17:55
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
19:15
Ołomuniec
Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km
20:45
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
22:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
08:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:45
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:35
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
11:25
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
12:15
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:05
Horodenka
Horodenka, Horodenka
14:30
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
15:30
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denysivka-plus
  • MAN S2000

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, pią
16:00
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

176,09 
15:25
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:05
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
20:50
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
23:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
10:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:00
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
12:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
13:00
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:20
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
15:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
16:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W czwartki
19:30
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Автостанція-3, ул. Галицький шлях, 4-А

176,09 
19:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
21:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
22:50
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
00:25
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
09:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
11:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
13:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
14:30
Czortków
Dworzec autobusowy Czortków, ul. Kopychynetska 15
15:15
Zalishchyky
Przystanek, ul. Stefanyka 13
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Bila, Bila
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
W poniedziałki
16:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

180,00 
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
W poniedziałki
16:30
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

183,60 
16:30
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Praga
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!