Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Praga — Czerniowce w 2018 rok roku

16:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob, nie
16:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
16:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią
16:30
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią
14:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
16:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
16:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.12...
czw, sob, nie
16:00
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

153
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
20:25
Ołomuniec
"Olomouc; Olomouc"
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
"Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech); Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech)"
23:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
07:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
09:15
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
11:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
11:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
12:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
14:15
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
15:05
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
pon, wto, pią
16:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

160
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
18:05
Hradec Králové
"Przystanek autobusowy Hradec Kralove; ul. Nadrazni 75/7"
20:50
Ołomuniec
"Dworzec autobusowy; ul. Sladkovskeho 142/37"
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
"Cieszyn - Przejście Graniczne; ul. Graniczna"
23:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
01:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
10:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:00
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
12:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
13:00
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:20
Iwano-Frankiwsk
"Przystanek; ul. Gorbachevskoho 4"
15:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
16:20
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią
16:00
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

184
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią
16:30
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

184
16:30
Praga
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
14:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

15:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

192
14:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
17:55
Brno
"Przystanek; ul. Opushtena 227/4"
19:15
Ołomuniec
"Przystanek autobusowy Olomouc; 368 km"
20:45
Ostrawa
"Stacja paliw Eurooil; 368 km D1"
22:15
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:45
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:35
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:25
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
12:15
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
13:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
14:05
Horodenka
"Horodenka; Horodenka"
14:30
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
15:30
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisivka-plus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W środy
16:00
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

235
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
20:25
Ołomuniec
"Olomouc; Olomouc"
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
"Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech); Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech)"
23:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
07:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
09:15
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
11:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
11:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
12:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
14:15
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
15:05
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
22.12...
16:00
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

290
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
20:25
Ołomuniec
"Olomouc; Olomouc"
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
"Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech); Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech)"
23:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
07:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
09:15
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
11:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
11:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
12:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
14:15
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
15:05
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Praga