Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Bełchatów

10:50
22 cze
11:20
22 cze
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
Kupić za
8,40
10:50
22 cze
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
09:25
Rawa Mazowiecka
09:55
Tomaszów Mazowiecki
10:50
Piotrków Trybunalski
11:20
Bełchatów
12:05
Osjaków
12:40
Wieluń
13:20
Wieruszów
13:40
Kępno
14:05
Syców
14:35
Oleśnica
15:20
Wrocław
17:05
Ząbkowice Śląskie
17:35
Kłodzko
17:40
Kłodzko
17:55
Polanica-Zdrój
18:05
Szczytna
18:15
Duszniki-Zdrój
18:30
Kudowa-Zdrój
11:20
22 cze
Bełchatów
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki