Rozkład jazdy PKS Tomaszów Mazowiecki – Bełchatów

23:50
20 lip
00:50
21 lip
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
Kupić za
12,60
23:50
20 lip
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
23:15
Rawa Mazowiecka
23:50
Tomaszów Mazowiecki
00:25
Piotrków Trybunalski
00:50
Bełchatów
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń
02:55
Wieruszów
03:10
Kępno
03:30
Syców
04:00
Oleśnica
04:30
Wrocław
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica
06:25
Jawor
06:55
Bolków
07:10
Mysłów
07:15
Kaczorów
07:25
Jelenia Góra
07:28
Jelenia Góra
07:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
08:00
Piechowice
08:05
Szklarska Poręba
00:50
21 lip
Bełchatów
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki