Rozkład jazdy PKS Ostrołęka – Gdynia

22:10
14 sie
04:45
15 sie
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Gdynia, D.A./ D.K.
Kupić za
60,90
22:10
14 sie
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
20:30
Jeżewo Stare
20:55
Wizna
21:15
Piątnica Poduchowna
21:22
Łomża
21:45
Miastkowo
22:05
Ostrołęka
22:30
Kadzidło
22:53
Myszyniec
23:01
Dąbrowy
23:07
Rozogi
23:35
Szczytno
00:35
Olsztyn
01:30
Ostróda
02:25
Pasłęk
02:50
Elbląg
03:20
Nowy Dwór Gdański
04:05
Gdańsk
04:07
Gdańsk
04:45
Gdynia
05:55
Lębork
06:45
Słupsk
07:30
Sławno
08:15
Koszalin
08:50
Ustronie Morskie
04:45
15 sie
Gdynia
Gdynia, D.A./ D.K.
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Gdynia
Z miasta Gdynia