Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Kałusz w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

102,72 
17:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
07:20
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:10
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

110,06 
14:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
05:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
06:10
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, sob
17:00
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:35
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

110,06 
16:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
06:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
07:15
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
07:35
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurotour-Plus
  • MAH A-32(free)
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Kałusz
Do miasta Opole
Z miasta Kałusz
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!