Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowa Sól — Chersoń w 2019 rok roku

Codziennie
14:15
33 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

00:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

175,00 
14:10
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
14:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
19:30
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
20:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
21:10
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
22:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
00:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
pon, śro, czw, pią, nie
09:30
33 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

180,00 
09:25
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
10:25
Lubin
Dworzec autobusowy, ul. Ścinawska 22
10:55
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chersoń, Ukraina, Chersoński
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
17:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, sob
09:30
33 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

180,00 
09:25
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
10:25
Lubin
Chersoń, Ukraina, Chersoński
10:55
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chersoń, Ukraina, Chersoński
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
17:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
14:15
31 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

23:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

180,09 
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Chersoń, Ukraina, Chersoński
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:00
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
19:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:40
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
21:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
23:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
09:30
32 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

206,00 
09:30
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Do miasta Chersoń
Z miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!