Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Nowa Sól w 2019 rok roku

Codziennie
05:30
30 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

180,00 
05:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
00:15
32 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:10
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

185,40 
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
08:10
+1 dzień
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
00:15
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

06:00
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

211,20 
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:05
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Nowa Sól, Polska, Lubuskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
05:00
Lubin
Dworzec autobusowy, ul. Ścinawska 22
06:00
+1 dzień
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
05:30
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

215,00 
05:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
07:00
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:40
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Nowa Sól, Polska, Lubuskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
05:30
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

256,31 
05:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
07:00
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:40
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży