Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Niecieszyn — Kraków

Najlepsza oferta

pon, czw
11:45
Czas przejazdu17 h. 25 min
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
85,00 
Przewoźnik: PAS-TRANS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Niecieszyn — Kraków w 2019 roku

czw, nie
11:45
Czas przejazdu16 h. 25 min
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
139,32 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
czw, nie
11:45
Czas przejazdu16 h. 25 min
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
139,33 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Codziennie
15:35
Czas przejazdu16 h. 15 min
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
144,24 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
Poza pon i wto
15:35
Czas przejazdu16 h. 35 min
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
08:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
157,01 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu