Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mladá Boleslav — Legnica

Najlepsza oferta

W poniedziałki
16:05
Czas przejazdu03 h. 20 min

Mladá Boleslav

Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa

19:25

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

80,00 

Rozkład jazdy autobusów Mladá Boleslav — Legnica w 2019 rok

wto, nie
10:05
Czas przejazdu03 h. 35 min

Mladá Boleslav

Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa

13:40

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

102,44 
W poniedziałki
16:06
Czas przejazdu03 h. 19 min

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav [*CZ],,Aut.st., Mlada Boleslav

19:25

Legnica

Legnica [*PL],,dw.PKS, Legnica

154,94 
pon, sob
10:05
Czas przejazdu03 h. 45 min

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav [*CZ],,Aut.st., Mlada Boleslav

13:50

Legnica

Legnica [*PL],,dw.PKS, Legnica

155,58 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu