Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Zboriv w 2018 rok roku

14:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 08 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:03
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 04 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:04
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 04 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:49
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 08 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:23
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 08 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:58
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 01 h. 53 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:08
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:25
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:45
ЗБОРІВ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
14:55
Czas przejazdu 02 h. 08 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:03

Zboriv

ЗБОРІВ;

14
14:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
17:03
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП-16127 ПАТ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 02 h. 04 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

14:04

Zboriv

ЗБОРІВ;

15
12:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
14:04
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ПУКІВСЬКИЙ О.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:15
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

20:20

Zboriv

ЗБОРІВ;

15
18:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
20:20
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ПУКІВСЬКИЙ О.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:45
Czas przejazdu 02 h. 04 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

19:49

Zboriv

ЗБОРІВ;

15
17:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
19:49
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП ЧАЙКІВСЬКИЙ Б.Ю.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

11:10

Zboriv

ЗБОРІВ;

15
09:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
11:10
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП ЧАЙКІВСЬКИЙ Б.Ю.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:15
Czas przejazdu 02 h. 08 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

09:23

Zboriv

ЗБОРІВ;

16
07:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
09:23
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:50
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:30

Zboriv

ЗБОРІВ;

16
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
17:30
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:50
Czas przejazdu 02 h. 08 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

14:58

Zboriv

ЗБОРІВ;

16
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
14:58
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:15
Czas przejazdu 01 h. 53 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

12:08

Zboriv

ЗБОРІВ;

16
10:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
12:08
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:05
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

19:20

Zboriv

ЗБОРІВ;

16
17:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
19:20
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЧОРТКІВСЬКЕ АТП-16142 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:25
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:25

Zboriv

ЗБОРІВ;

17
15:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
17:25
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП ВОРОНЧАК В.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:40
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

15:45

Zboriv

ЗБОРІВ;

17
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
15:45
Zboriv
ЗБОРІВ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЧОРТКІВСЬКЕ АТП-16142 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Zboriv
Do miasta Lwów
Z miasta Zboriv
Podróż powrotna: