Rozkład jazdy PKS Lwów – Słupsk

18:20
22 cze
13:30
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, Stanowiska Miedzynarodowe
Kupić za
174,04
18:20
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
23:15
Puławy
00:00
Radom
00:40
Grójec
01:15
Piaseczno
01:50
Warszawa
03:50
Łódź
05:05
Kutno
06:25
Włocławek
07:25
Toruń
08:25
Bydgoszcz
09:40
Grudziądz
11:20
Gdańsk
11:55
Gdynia
13:30
23 cze
Słupsk
Dworzec PKS, Stanowiska Miedzynarodowe
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Odwrotny kierunek: