Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweLwów – Rokycany

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Rokycany

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

czw, sob
21:00
Czas przejazdu15 h. 55 min
Lwów
Przystanek (płatny parking w pobliżu dworca kolejowego), pl. Dwircewa 1
12:55
+1 dzień
Rokycany
Stacja paliw Shell, E50 trasa D5
151,01 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Rokycany w 2020 roku

śro, czw, sob, nie
23:10
Czas przejazdu18 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
17:50
+1 dzień
Rokycany
Stacja paliw Shell, E50 trasa D5
155,54 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
czw, sob
20:25
Czas przejazdu16 h. 30 min
Lwów
Przystanek (w poblizu kawiarni Kazka), ul. Stryjska 107
12:55
+1 dzień
Rokycany
Stacja paliw Shell, E50 trasa D5
184,57 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza pią
23:10
Czas przejazdu18 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
17:50
+1 dzień
Rokycany
Stacja paliw Shell, E50 trasa D5
190,11 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
W piątki
23:10
Czas przejazdu16 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
15:25
+1 dzień
Rokycany
Stacja paliw Shell, E50 trasa D5
190,11 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu17 h. 05 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
08:35
+1 dzień
Rokycany
Рокицани, Unnamed Road, 337 01 Rokycany
199,55 
Przewoźnik: SVD Trans s.r.o.
Autobus: Volvo Irizar PB
Ocena:
W dni powszednie
23:10
Czas przejazdu21 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
19:50
+1 dzień
Rokycany
SP Shell, E50 Dalnice D5, Rokycany
200,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
W niedziele
18:00
Czas przejazdu17 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:30
+1 dzień
Rokycany
Stacja paliw MOL, ul. Arbesova 975
264,26 
Przewoźnik: Vilartrans
Autobus: Van Hool T916 ASTRON
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Rokycany
Do miasta Lwów
Z miasta Rokycany
Informacje o trasie autobusu Lwów — Rokycany
8
Liczba autobusów w kierunku
17 godz. 46 min.
Szacowany czas podróży
16:30 — 08:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:10 — 15:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
181 — 186 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami