Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Jarosław w 2018 rok roku

06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55
Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob, nie
23:00
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
Czas przejazdu 03 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:10
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Czas przejazdu 04 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45+1 dzień
;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
20:40
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 04 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45+1 dzień
;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
23:00
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
Czas przejazdu 04 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 03 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20
Przystanek autobusowy Jarosław; Przystanek autobusowy Jarosław
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
08:10
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 03 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20
Przystanek autobusowy Jarosław; Przystanek autobusowy Jarosław
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
10:30
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 02 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
10:30
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 02 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
15:00
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 03 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:45
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 04 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, czw, sob, nie
06:00
Czas przejazdu 02 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

08:55

Jarosław

Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka

44
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
07:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:55
Jarosław
Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwowskie Przedsiębiorstwo Transportowe - 14630 SA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:00
Czas przejazdu 03 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

02:40
+1 dzień

Jarosław

Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka

45
23:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
+1 dzień
Jarosław
Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
czw, nie
20:10
Czas przejazdu 04 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

23:45
+1 dzień

Jarosław

;

47
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:40
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
22:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:45
+1 dzień
Jarosław
;
  • Autobus
  • Setra 315
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
20:40
Czas przejazdu 04 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

23:45
+1 dzień

Jarosław

;

47
20:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:40
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
22:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:45
+1 dzień
Jarosław
;
  • Autobus
  • Setra 315
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:00
Czas przejazdu 04 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

02:40
+1 dzień

Jarosław

Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1

47
23:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
02:40
+1 dzień
Jarosław
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
07:40
Czas przejazdu 03 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

11:20

Jarosław

Przystanek autobusowy Jarosław; Przystanek autobusowy Jarosław

51
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
08:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
09:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
10:45
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
11:20
Jarosław
Przystanek autobusowy Jarosław; Przystanek autobusowy Jarosław
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
08:10
Czas przejazdu 03 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

11:20

Jarosław

Przystanek autobusowy Jarosław; Przystanek autobusowy Jarosław

51
08:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
08:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
09:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
10:45
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
11:20
Jarosław
Przystanek autobusowy Jarosław; Przystanek autobusowy Jarosław
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
10:30
Czas przejazdu 02 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

13:10

Jarosław

Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1

58
10:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
11:15
Nowojaworowsk
"Jarosław; Polska, Podkarpackie"
11:25
Jaworów
"Jarosław; Polska, Podkarpackie"
11:35
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
13:10
Jarosław
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pankiv V.I. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
10:30
Czas przejazdu 02 h. 50 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

13:20

Jarosław

Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1

60
10:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
11:10
Nowojaworowsk
"Dworzec autobusowy Novoyavorovsk; ul. Ivana Franka 5"
11:20
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
12:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
13:20
Jarosław
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 03 h. 45 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

18:45

Jarosław

Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1

79
15:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu 04 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

18:55

Jarosław

Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1

100
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
18:55
Jarosław
Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów