Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweLwów - Bortków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Bortków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
20:35
Czas przejazdu01 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
22:15
Bortków
БОРТКІВ#,
10,86 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Bortków w 2020 roku

Poza czw i pią
10:25
Czas przejazdu01 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
11:50
Bortków
БОРТКІВ#,
10,86 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:
Poza wto
14:50
Czas przejazdu01 h. 45 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
16:35
Bortków
БОРТКІВ#,
10,86 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:
Poza nie
07:25
Czas przejazdu01 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
08:50
Bortków
БОРТКІВ#,
10,91 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:
Codziennie
13:52
Czas przejazdu01 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
15:12
Bortków
БОРТКІВ#,
10,91 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:35
Bortków
БОРТКІВ#,
10,91 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:
Poza wto i pią
18:43
Czas przejazdu01 h. 22 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
20:05
Bortków
БОРТКІВ#,
10,91 
Przewoźnik: ПАТ "ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14630"
Autobus: МЕРСЕДЕС-МА
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Informacje o trasie autobusu Lwów — Bortków
7
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 28 min.
Szacowany czas podróży
07:25 — 08:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:35 — 22:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)