Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Leipzig — Kijów w 2018 rok roku

18:30
Bus Station near Bahnhof, Göthestraße (04103); Leipzig
Czas przejazdu 22 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:00
Przystanek autobusowy Leipzig; Goethestrasse
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
14:00
Przystanek autobusowy Leipzig; Goethestrasse
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
18:30
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
18:30
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
W poniedziałki
18:30
Czas przejazdu 22 h. 25 min
+1 dzień

Leipzig

Bus Station near Bahnhof, Göthestraße (04103); Leipzig

17:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

291
18:30
Leipzig
Bus Station near Bahnhof, Göthestraße (04103); Leipzig
17:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
14:00
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Leipzig

Przystanek autobusowy Leipzig; Goethestrasse

13:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

301
14:00
Leipzig
Przystanek autobusowy Leipzig; Goethestrasse
15:20
Drezno
"Ostatni przystanek tramwaju №3; Rigel Platz"
04:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
11:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
13:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bence EXPRESS sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
14:00
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Leipzig

Przystanek autobusowy Leipzig; Goethestrasse

13:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

301
14:00
Leipzig
Przystanek autobusowy Leipzig; Goethestrasse
15:20
Drezno
"Ostatni przystanek tramwaju №3; Rigel Platz"
04:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
11:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
13:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bence EXPRESS sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
18:30
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Leipzig

Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse

17:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

351
18:30
Leipzig
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse
19:50
Drezno
"Stacja kolejowa "Central"; Bayrischestrase"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:00
Kowel
"Stacja benzynowa Maveks; ul. Volodymyrska 133"
12:00
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
13:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
14:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
15:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
15:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Evrovoyazh sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
18:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Leipzig

Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

351
18:30
Leipzig
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse
19:50
Drezno
"Stacja kolejowa "Central"; Bayrischestrase"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:00
Kowel
"Stacja benzynowa Maveks; ul. Volodymyrska 133"
12:00
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
13:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
14:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
15:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
15:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Evrovoyazh sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Leipzig
Do miasta Kijów
Do miasta Leipzig
Z miasta Kijów
Podróż powrotna: