Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Kijów – Leipzig

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Leipzig — Kijów

Najlepsza oferta

pon, pią
18:30
Czas przejazdu22 h. 25 min
+1 dzień

Leipzig

Leipzig, Bus Station Goethestr (04103)

17:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

210,00 

Rozkład jazdy autobusów Leipzig — Kijów w 2019 rok roku

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu23 h. 20 min
+1 dzień

Leipzig

Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse

16:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

260,49 
wto, sob
14:00
Czas przejazdu23 h. 00 min
+1 dzień

Leipzig

Przystanek autobusowy Leipzig, Goethestrasse

13:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

299,15 
W czwartki
14:00
Czas przejazdu23 h. 00 min
+1 dzień

Leipzig

Przystanek autobusowy Leipzig, Goethestrasse

13:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

299,15 
pon, wto, sob
14:15
Czas przejazdu24 h. 15 min
+1 dzień

Leipzig

Автобусный терминал около ж/д вокзала (Заксензайте, 3), Leipzig

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

300,43 
wto, sob, nie
14:15
Czas przejazdu25 h. 15 min
+1 dzień

Leipzig

Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

320,51 
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu22 h. 50 min
+1 dzień

Leipzig

ЛЕЙПЦІГ*(КАН), АВ (по требованию)

14:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

327,48 
wto, sob
18:30
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Leipzig

Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

355,92 
wto, sob
18:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Leipzig

Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse

17:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

355,92 
pon, śro, pią
14:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Leipzig

ЛЕЙПЦІГ (БЕНС), ZOB bei Hbf (Goethestrase)

13:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

385,88 
Popularne kierunki
Z miasta Leipzig
Do miasta Kijów
Do miasta Leipzig
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu