Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kutno — Tarnopol w 2018 rok roku

04:10
Przystanek; ul. 3 maja 14
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:30
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
Czas przejazdu 15 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
14:30
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
Czas przejazdu 17 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
04:10
Mc Donald's; ul. 3 Maja
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
04:10
Mc Donald's; ul. 3 Maja
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
15:05
Przystanek; ul. 3 maja 14
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:30
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
Czas przejazdu 16 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
04:10
Czas przejazdu 16 h. 00 min

Kutno

Przystanek; ul. 3 maja 14

21:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

134
04:10
Kutno
Przystanek; ul. 3 maja 14
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
12:30
Czas przejazdu 15 h. 25 min
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166

04:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

140
12:30
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
04:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 27.12, 10.01...
14:30
Czas przejazdu 17 h. 15 min
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

07:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

140
14:30
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
07:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
04:10
Czas przejazdu 17 h. 00 min

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

21:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

140
04:10
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
04:10
Czas przejazdu 18 h. 20 min

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

22:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

145
04:10
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
20:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
22:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:05
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Kutno

Przystanek; ul. 3 maja 14

05:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

165
15:05
Kutno
Przystanek; ul. 3 maja 14
05:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 16 h. 15 min
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166

04:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

300
12:30
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:50
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
16:40
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:20
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
18:40
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
19:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
21:00
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
03:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
04:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Tarnopol
Do miasta Kutno
Podróż powrotna: