Bilety autobusowe

Kutno - Tarnopol

od 133 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Kutno – Tarnopol

04:10
21 wrz
w drodze 16 godz. 00 min

Kutno

Przystanek, ul. 3 maja 14

21:10
21 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

134
04:10
21 wrz
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
21:10
21 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
21 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

04:45
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

140
12:30
21 wrz
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:05
21 wrz
w drodze 13 godz. 50 min

Kutno

Przystanek, ul. 3 maja 14

05:55
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

145
15:05
21 wrz
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
05:55
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
21 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Kutno

Mc Donald's Sklęczkowska, ul. Sklęczkowska 16a

11:30
22 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

161
18:40
21 wrz
Kutno
Mc Donald's Sklęczkowska, ul. Sklęczkowska 16a
11:30
22 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Tarnopol
Do miasta Kutno
Odwrotny kierunek: