Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Majdan Królewski

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:40

Majdan Królewski

Urząd Gminy, Plac Rynek 1a

31,88 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Majdan Królewski w 2019 rok roku

Codziennie
10:00
Czas przejazdu02 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:40

Majdan Królewski

Urząd Gminy, Plac Rynek 1a

31,88 
W dni powszednie
12:55
Czas przejazdu03 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:55

Majdan Królewski

Urząd Gminy, Plac Rynek 1a

31,88 
W dni powszednie
15:10
Czas przejazdu02 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:50

Majdan Królewski

Urząd Gminy, Plac Rynek 1a

31,88 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu