Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Libiąż – Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Libiąż

Najlepsza oferta

Codziennie
19:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:55

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Libiąż w 2019 rok roku

Codziennie
06:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:30

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
07:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:20

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
08:05
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:15

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:50

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
09:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:50

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:20

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:10

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:40

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:40

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:30

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:55

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:00

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:25

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
16:55
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:05

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
17:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:55

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:15

Libiąż

ul.Oświęcimska, Libiąż

11,33 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu