Rozkład jazdy PKS Kraków – Kurów

06:45
14 sie
08:38
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
06:45
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
06:49
Kraków
06:50
Kraków
06:55
Kraków
07:00
Kraków
07:03
Kraków
07:05
Kraków
07:10
Kraków
07:49
Brzesko
07:50
Brzesko
07:52
Brzesko
07:54
Okocim
07:55
Okocim
07:57
Uszew
07:58
Uszew
08:00
Zawada Uszewska
08:01
Gnojnik
08:04
Gosprzydowa
08:07
Tymowa
08:09
Tworkowa
08:11
Jurków
08:14
Czchów
08:15
Czchów
08:16
Czchów
08:19
Wytrzyszczka
08:22
Witowice Dolne
08:26
Witowice Górne
08:28
Łososina Dolna
08:30
Łososina Dolna
08:31
Bilsko
08:33
Tęgoborze
08:35
Tęgoborze
08:36
Tęgoborze
08:38
Kurów
08:41
Dąbrowa
08:42
Wielogłowy
08:43
Nowy Sącz
08:44
Nowy Sącz
08:45
Nowy Sącz
08:46
Nowy Sącz
08:48
Nowy Sącz
08:38
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
14 sie
10:23
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
08:30
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:34
Kraków
08:35
Kraków
08:40
Kraków
08:45
Kraków
08:48
Kraków
08:50
Kraków
08:55
Kraków
09:34
Brzesko
09:35
Brzesko
09:37
Brzesko
09:39
Okocim
09:40
Okocim
09:42
Uszew
09:43
Uszew
09:45
Zawada Uszewska
09:46
Gnojnik
09:49
Gosprzydowa
09:52
Tymowa
09:54
Tworkowa
09:56
Jurków
09:59
Czchów
10:00
Czchów
10:01
Czchów
10:04
Wytrzyszczka
10:07
Witowice Dolne
10:11
Witowice Górne
10:13
Łososina Dolna
10:15
Łososina Dolna
10:16
Bilsko
10:18
Tęgoborze
10:20
Tęgoborze
10:21
Tęgoborze
10:23
Kurów
10:26
Dąbrowa
10:27
Wielogłowy
10:28
Nowy Sącz
10:29
Nowy Sącz
10:30
Nowy Sącz
10:31
Nowy Sącz
10:33
Nowy Sącz
10:23
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:35
14 sie
11:28
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
09:35
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
09:39
Kraków
09:40
Kraków
09:45
Kraków
09:50
Kraków
09:53
Kraków
09:55
Kraków
10:00
Kraków
10:39
Brzesko
10:40
Brzesko
10:42
Brzesko
10:44
Okocim
10:45
Okocim
10:47
Uszew
10:48
Uszew
10:50
Zawada Uszewska
10:51
Gnojnik
10:54
Gosprzydowa
10:57
Tymowa
10:59
Tworkowa
11:01
Jurków
11:04
Czchów
11:05
Czchów
11:06
Czchów
11:09
Wytrzyszczka
11:12
Witowice Dolne
11:16
Witowice Górne
11:18
Łososina Dolna
11:20
Łososina Dolna
11:21
Bilsko
11:23
Tęgoborze
11:25
Tęgoborze
11:26
Tęgoborze
11:28
Kurów
11:31
Dąbrowa
11:32
Wielogłowy
11:33
Nowy Sącz
11:34
Nowy Sącz
11:35
Nowy Sącz
11:36
Nowy Sącz
11:38
Nowy Sącz
11:28
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:05
14 sie
11:55
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
10:05
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:09
Kraków
10:10
Kraków
10:15
Kraków
10:20
Kraków
10:23
Kraków
10:25
Kraków
10:30
Kraków
11:09
Brzesko
11:10
Brzesko
11:12
Brzesko
11:14
Okocim
11:15
Okocim
11:17
Uszew
11:18
Uszew
11:20
Zawada Uszewska
11:21
Gnojnik
11:24
Gosprzydowa
11:27
Tymowa
11:29
Tworkowa
11:31
Jurków
11:33
Czchów
11:34
Czchów
11:35
Czchów
11:38
Wytrzyszczka
11:40
Witowice Dolne
11:42
Witowice Górne
11:44
Łososina Dolna
11:46
Łososina Dolna
11:47
Bilsko
11:48
Tęgoborze
11:51
Tęgoborze
11:53
Tęgoborze
11:55
Kurów
11:57
Dąbrowa
11:58
Wielogłowy
11:59
Nowy Sącz
12:02
Nowy Sącz
12:05
Nowy Sącz
12:08
Nowy Sącz
12:10
Nowy Sącz
12:15
Nowy Sącz
12:27
Nowy Sącz
12:29
Nowy Sącz
12:31
Nowy Sącz
12:33
Nowy Sącz
12:41
Piątkowa
12:42
Paszyn
12:43
Paszyn
12:44
Paszyn
12:45
Mszalnica
12:46
Cieniawa
12:47
Cieniawa
12:48
Ptaszkowa
12:49
Ptaszkowa
12:51
Stara Wieś
12:52
Siołkowa
12:53
Grybów
12:55
Grybów
12:56
Biała Niżna
12:57
Grybów
12:58
Grybów
13:00
Ropa
13:03
Ropa
13:04
Szymbark
13:05
Szymbark
13:08
Szymbark
13:10
Szymbark
13:11
Szymbark
13:13
Szymbark
13:15
Szymbark
13:16
Ropica Polska
13:17
Ropica Polska
13:18
Ropica Polska
13:19
Ropica Polska
13:20
Gorlice
13:21
Gorlice
13:23
Gorlice
11:55
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
14 sie
12:28
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
10:35
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:39
Kraków
10:40
Kraków
10:45
Kraków
10:50
Kraków
10:53
Kraków
10:55
Kraków
11:00
Kraków
11:39
Brzesko
11:40
Brzesko
11:42
Brzesko
11:44
Okocim
11:45
Okocim
11:47
Uszew
11:48
Uszew
11:50
Zawada Uszewska
11:51
Gnojnik
11:54
Gosprzydowa
11:57
Tymowa
11:59
Tworkowa
12:01
Jurków
12:04
Czchów
12:05
Czchów
12:06
Czchów
12:09
Wytrzyszczka
12:12
Witowice Dolne
12:16
Witowice Górne
12:18
Łososina Dolna
12:20
Łososina Dolna
12:21
Bilsko
12:23
Tęgoborze
12:25
Tęgoborze
12:26
Tęgoborze
12:28
Kurów
12:31
Dąbrowa
12:32
Wielogłowy
12:33
Nowy Sącz
12:34
Nowy Sącz
12:35
Nowy Sącz
12:36
Nowy Sącz
12:38
Nowy Sącz
12:28
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
14 sie
13:23
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
11:30
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
11:34
Kraków
11:35
Kraków
11:40
Kraków
11:45
Kraków
11:48
Kraków
11:50
Kraków
11:55
Kraków
12:34
Brzesko
12:35
Brzesko
12:37
Brzesko
12:39
Okocim
12:40
Okocim
12:42
Uszew
12:43
Uszew
12:45
Zawada Uszewska
12:46
Gnojnik
12:49
Gosprzydowa
12:52
Tymowa
12:54
Tworkowa
12:56
Jurków
12:59
Czchów
13:00
Czchów
13:01
Czchów
13:04
Wytrzyszczka
13:07
Witowice Dolne
13:11
Witowice Górne
13:13
Łososina Dolna
13:15
Łososina Dolna
13:16
Bilsko
13:18
Tęgoborze
13:20
Tęgoborze
13:21
Tęgoborze
13:23
Kurów
13:26
Dąbrowa
13:27
Wielogłowy
13:28
Nowy Sącz
13:29
Nowy Sącz
13:30
Nowy Sącz
13:31
Nowy Sącz
13:33
Nowy Sącz
13:23
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
14 sie
14:33
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
12:40
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
12:44
Kraków
12:45
Kraków
12:50
Kraków
12:55
Kraków
12:58
Kraków
13:00
Kraków
13:05
Kraków
13:41
Brzesko
13:45
Brzesko
13:47
Brzesko
13:49
Okocim
13:50
Okocim
13:52
Uszew
13:53
Uszew
13:55
Zawada Uszewska
13:56
Gnojnik
13:59
Gosprzydowa
14:02
Tymowa
14:04
Tworkowa
14:06
Jurków
14:09
Czchów
14:10
Czchów
14:11
Czchów
14:14
Wytrzyszczka
14:17
Witowice Dolne
14:21
Witowice Górne
14:23
Łososina Dolna
14:25
Łososina Dolna
14:26
Bilsko
14:28
Tęgoborze
14:30
Tęgoborze
14:31
Tęgoborze
14:33
Kurów
14:36
Dąbrowa
14:37
Wielogłowy
14:38
Nowy Sącz
14:39
Nowy Sącz
14:40
Nowy Sącz
14:41
Nowy Sącz
14:43
Nowy Sącz
14:33
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
14 sie
15:03
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
13:00
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
13:04
Kraków
13:05
Kraków
13:10
Kraków
13:15
Kraków
13:18
Kraków
13:20
Kraków
13:25
Kraków
14:04
Brzesko
14:10
Brzesko
14:12
Brzesko
14:14
Okocim
14:15
Okocim
14:17
Uszew
14:20
Uszew
14:23
Zawada Uszewska
14:25
Gnojnik
14:28
Gosprzydowa
14:31
Tymowa
14:33
Tworkowa
14:36
Jurków
14:38
Czchów
14:39
Czchów
14:40
Czchów
14:43
Wytrzyszczka
14:47
Witowice Dolne
14:51
Witowice Górne
14:53
Łososina Dolna
14:55
Łososina Dolna
14:56
Bilsko
14:57
Tęgoborze
15:00
Tęgoborze
15:01
Tęgoborze
15:03
Kurów
15:06
Dąbrowa
15:10
Wielogłowy
15:11
Nowy Sącz
15:13
Nowy Sącz
15:18
Nowy Sącz
15:19
Nowy Sącz
15:20
Nowy Sącz
15:25
Nowy Sącz
15:38
Nowy Sącz
15:41
Nowy Sącz
15:44
Nowy Sącz
15:47
Nowy Sącz
15:52
Piątkowa
15:53
Paszyn
15:54
Paszyn
15:55
Paszyn
15:56
Mszalnica
15:57
Cieniawa
15:58
Cieniawa
15:59
Ptaszkowa
16:00
Ptaszkowa
16:02
Stara Wieś
16:04
Siołkowa
16:06
Grybów
16:08
Grybów
16:09
Biała Niżna
16:11
Grybów
16:13
Ropa
16:17
Ropa
16:18
Ropa
16:19
Ropa
16:20
Ropa
16:21
Ropa
16:22
Ropa
16:23
Klimkówka
16:24
Klimkówka
16:29
Uście Gorlickie
16:31
Uście Gorlickie
16:36
Hańczowa
16:39
Wysowa-Zdrój
16:40
Wysowa-Zdrój
16:40
Wysowa-Zdrój
16:42
Wysowa-Zdrój
16:43
Wysowa-Zdrój
15:03
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
14 sie
16:13
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
14:20
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
14:24
Kraków
14:25
Kraków
14:30
Kraków
14:35
Kraków
14:38
Kraków
14:40
Kraków
14:45
Kraków
15:24
Brzesko
15:25
Brzesko
15:27
Brzesko
15:29
Okocim
15:30
Okocim
15:32
Uszew
15:33
Uszew
15:35
Zawada Uszewska
15:36
Gnojnik
15:39
Gosprzydowa
15:42
Tymowa
15:44
Tworkowa
15:46
Jurków
15:49
Czchów
15:50
Czchów
15:51
Czchów
15:54
Wytrzyszczka
15:57
Witowice Dolne
16:01
Witowice Górne
16:03
Łososina Dolna
16:05
Łososina Dolna
16:06
Bilsko
16:08
Tęgoborze
16:10
Tęgoborze
16:11
Tęgoborze
16:13
Kurów
16:16
Dąbrowa
16:17
Wielogłowy
16:18
Nowy Sącz
16:19
Nowy Sącz
16:20
Nowy Sącz
16:21
Nowy Sącz
16:23
Nowy Sącz
16:13
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
14 sie
16:53
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
15:00
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
15:04
Kraków
15:05
Kraków
15:10
Kraków
15:15
Kraków
15:18
Kraków
15:20
Kraków
15:25
Kraków
16:04
Brzesko
16:05
Brzesko
16:07
Brzesko
16:09
Okocim
16:10
Okocim
16:12
Uszew
16:13
Uszew
16:15
Zawada Uszewska
16:16
Gnojnik
16:19
Gosprzydowa
16:22
Tymowa
16:24
Tworkowa
16:26
Jurków
16:29
Czchów
16:30
Czchów
16:31
Czchów
16:34
Wytrzyszczka
16:37
Witowice Dolne
16:41
Witowice Górne
16:43
Łososina Dolna
16:45
Łososina Dolna
16:46
Bilsko
16:48
Tęgoborze
16:50
Tęgoborze
16:51
Tęgoborze
16:53
Kurów
16:56
Dąbrowa
16:57
Wielogłowy
16:58
Nowy Sącz
17:02
Nowy Sącz
17:06
Nowy Sącz
17:10
Nowy Sącz
17:15
Nowy Sącz
17:20
Nowy Sącz
17:37
Nowy Sącz
17:39
Nowy Sącz
17:41
Nowy Sącz
17:43
Nowy Sącz
17:51
Piątkowa
17:52
Paszyn
17:53
Paszyn
17:54
Paszyn
17:55
Mszalnica
17:56
Cieniawa
17:57
Cieniawa
17:58
Ptaszkowa
17:59
Ptaszkowa
18:01
Stara Wieś
18:02
Siołkowa
18:03
Grybów
18:05
Grybów
18:06
Biała Niżna
18:07
Grybów
18:08
Grybów
18:10
Ropa
18:13
Ropa
18:14
Szymbark
18:15
Szymbark
18:18
Szymbark
18:20
Szymbark
18:21
Szymbark
18:23
Szymbark
18:25
Szymbark
18:26
Ropica Polska
18:27
Ropica Polska
18:28
Ropica Polska
18:29
Ropica Polska
18:30
Gorlice
18:31
Gorlice
18:33
Gorlice
16:53
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
14 sie
17:23
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
15:30
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
15:34
Kraków
15:35
Kraków
15:40
Kraków
15:45
Kraków
15:48
Kraków
15:50
Kraków
15:55
Kraków
16:34
Brzesko
16:35
Brzesko
16:37
Brzesko
16:39
Okocim
16:40
Okocim
16:42
Uszew
16:43
Uszew
16:45
Zawada Uszewska
16:46
Gnojnik
16:49
Gosprzydowa
16:52
Tymowa
16:54
Tworkowa
16:56
Jurków
16:59
Czchów
17:00
Czchów
17:01
Czchów
17:04
Wytrzyszczka
17:07
Witowice Dolne
17:11
Witowice Górne
17:13
Łososina Dolna
17:15
Łososina Dolna
17:16
Bilsko
17:18
Tęgoborze
17:20
Tęgoborze
17:21
Tęgoborze
17:23
Kurów
17:26
Dąbrowa
17:27
Wielogłowy
17:28
Nowy Sącz
17:29
Nowy Sącz
17:30
Nowy Sącz
17:31
Nowy Sącz
17:33
Nowy Sącz
17:23
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
14 sie
17:48
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
15:55
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
15:59
Kraków
16:00
Kraków
16:05
Kraków
16:10
Kraków
16:13
Kraków
16:15
Kraków
16:20
Kraków
16:59
Brzesko
17:00
Brzesko
17:02
Brzesko
17:04
Okocim
17:05
Okocim
17:07
Uszew
17:08
Uszew
17:10
Zawada Uszewska
17:11
Gnojnik
17:14
Gosprzydowa
17:17
Tymowa
17:19
Tworkowa
17:21
Jurków
17:24
Czchów
17:25
Czchów
17:26
Czchów
17:29
Wytrzyszczka
17:32
Witowice Dolne
17:36
Witowice Górne
17:38
Łososina Dolna
17:40
Łososina Dolna
17:41
Bilsko
17:43
Tęgoborze
17:45
Tęgoborze
17:46
Tęgoborze
17:48
Kurów
17:51
Dąbrowa
17:52
Wielogłowy
17:53
Nowy Sącz
17:54
Nowy Sącz
17:55
Nowy Sącz
17:56
Nowy Sącz
17:58
Nowy Sącz
17:48
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
14 sie
18:33
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
16:40
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:44
Kraków
16:45
Kraków
16:50
Kraków
16:55
Kraków
16:58
Kraków
17:00
Kraków
17:05
Kraków
17:44
Brzesko
17:45
Brzesko
17:47
Brzesko
17:49
Okocim
17:50
Okocim
17:52
Uszew
17:53
Uszew
17:55
Zawada Uszewska
17:56
Gnojnik
17:59
Gosprzydowa
18:02
Tymowa
18:04
Tworkowa
18:06
Jurków
18:09
Czchów
18:10
Czchów
18:11
Czchów
18:14
Wytrzyszczka
18:17
Witowice Dolne
18:21
Witowice Górne
18:23
Łososina Dolna
18:25
Łososina Dolna
18:26
Bilsko
18:28
Tęgoborze
18:30
Tęgoborze
18:31
Tęgoborze
18:33
Kurów
18:36
Dąbrowa
18:37
Wielogłowy
18:38
Nowy Sącz
18:39
Nowy Sącz
18:40
Nowy Sącz
18:41
Nowy Sącz
18:43
Nowy Sącz
18:33
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:05
14 sie
18:58
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
17:05
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
17:09
Kraków
17:10
Kraków
17:15
Kraków
17:20
Kraków
17:23
Kraków
17:25
Kraków
17:30
Kraków
18:09
Brzesko
18:10
Brzesko
18:12
Brzesko
18:14
Okocim
18:15
Okocim
18:17
Uszew
18:18
Uszew
18:20
Zawada Uszewska
18:21
Gnojnik
18:24
Gosprzydowa
18:27
Tymowa
18:29
Tworkowa
18:31
Jurków
18:34
Czchów
18:35
Czchów
18:36
Czchów
18:39
Wytrzyszczka
18:42
Witowice Dolne
18:46
Witowice Górne
18:48
Łososina Dolna
18:50
Łososina Dolna
18:51
Bilsko
18:53
Tęgoborze
18:55
Tęgoborze
18:56
Tęgoborze
18:58
Kurów
19:01
Dąbrowa
19:02
Wielogłowy
19:03
Nowy Sącz
19:04
Nowy Sącz
19:05
Nowy Sącz
19:06
Nowy Sącz
19:08
Nowy Sącz
19:10
Nowy Sącz
19:42
Nowy Sącz
19:44
Nowy Sącz
19:46
Nowy Sącz
19:48
Nowy Sącz
19:56
Piątkowa
19:57
Paszyn
19:58
Paszyn
19:59
Paszyn
20:00
Mszalnica
20:01
Cieniawa
20:02
Cieniawa
20:03
Ptaszkowa
20:04
Ptaszkowa
20:06
Stara Wieś
20:07
Siołkowa
20:08
Grybów
20:10
Grybów
20:11
Biała Niżna
20:12
Grybów
20:13
Grybów
20:15
Ropa
20:18
Ropa
20:19
Szymbark
20:20
Szymbark
20:23
Szymbark
20:25
Szymbark
20:26
Szymbark
20:28
Szymbark
20:30
Szymbark
20:31
Ropica Polska
20:32
Ropica Polska
20:33
Ropica Polska
20:34
Ropica Polska
20:35
Gorlice
20:36
Gorlice
20:38
Gorlice
18:58
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
14 sie
19:23
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
17:30
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
17:34
Kraków
17:35
Kraków
17:40
Kraków
17:45
Kraków
17:48
Kraków
17:50
Kraków
17:55
Kraków
18:34
Brzesko
18:35
Brzesko
18:37
Brzesko
18:39
Okocim
18:40
Okocim
18:42
Uszew
18:43
Uszew
18:45
Zawada Uszewska
18:46
Gnojnik
18:49
Gosprzydowa
18:52
Tymowa
18:54
Tworkowa
18:56
Jurków
18:59
Czchów
19:00
Czchów
19:01
Czchów
19:04
Wytrzyszczka
19:07
Witowice Dolne
19:11
Witowice Górne
19:13
Łososina Dolna
19:15
Łososina Dolna
19:16
Bilsko
19:18
Tęgoborze
19:20
Tęgoborze
19:21
Tęgoborze
19:23
Kurów
19:26
Dąbrowa
19:27
Wielogłowy
19:28
Nowy Sącz
19:29
Nowy Sącz
19:30
Nowy Sącz
19:31
Nowy Sącz
19:33
Nowy Sącz
19:23
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
14 sie
20:23
14 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kurów
Kupić za
16,80
18:30
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
18:34
Kraków
18:35
Kraków
18:40
Kraków
18:45
Kraków
18:48
Kraków
18:50
Kraków
18:55
Kraków
19:34
Brzesko
19:35
Brzesko
19:37
Brzesko
19:39
Okocim
19:40
Okocim
19:42
Uszew
19:43
Uszew
19:45
Zawada Uszewska
19:46
Gnojnik
19:49
Gosprzydowa
19:52
Tymowa
19:54
Tworkowa
19:56
Jurków
19:59
Czchów
20:00
Czchów
20:01
Czchów
20:04
Wytrzyszczka
20:07
Witowice Dolne
20:11
Witowice Górne
20:13
Łososina Dolna
20:15
Łososina Dolna
20:16
Bilsko
20:18
Tęgoborze
20:20
Tęgoborze
20:21
Tęgoborze
20:23
Kurów
20:26
Dąbrowa
20:27
Wielogłowy
20:30
Nowy Sącz
20:33
Nowy Sącz
20:38
Nowy Sącz
20:40
Nowy Sącz
20:42
Nowy Sącz
20:45
Nowy Sącz
21:02
Nowy Sącz
21:05
Nowy Sącz
21:10
Nowy Sącz
21:12
Nowy Sącz
21:16
Piątkowa
21:17
Paszyn
21:18
Paszyn
21:19
Paszyn
21:20
Mszalnica
21:21
Cieniawa
21:22
Cieniawa
21:23
Ptaszkowa
21:24
Ptaszkowa
21:26
Stara Wieś
21:27
Siołkowa
21:28
Grybów
21:29
Grybów
21:30
Biała Niżna
21:31
Grybów
21:34
Ropa
21:37
Ropa
21:38
Ropa
21:39
Ropa
21:40
Ropa
21:41
Ropa
21:42
Ropa
21:43
Klimkówka
21:44
Klimkówka
21:49
Uście Gorlickie
21:51
Uście Gorlickie
21:56
Hańczowa
21:59
Wysowa-Zdrój
22:00
Wysowa-Zdrój
22:01
Wysowa-Zdrój
22:02
Wysowa-Zdrój
20:23
14 sie
Kurów
Kurów
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kurów