Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Drużkiwka w 2019 rok roku

00:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 32 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Sklep Man, ul. Moskowska 228
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
14:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 34 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+2 dni
Dworzec autobusowy Druzhkovka, ul. Moskovska 231
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 33 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+2 dni
DRUZHKIVKA, dworzec autobusowy ul. Oleksy Tykhogo 231
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Drużkiwka w 2019 rok roku

W piątki
00:50
32 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:20
+1 dzień

Drużkiwka

Sklep Man, ul. Moskowska 228

190,82 
00:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
06:30
Izium
Rynek Povorotka, śledzić E40
07:30
Słowiańsk
Przystanek autobusowy Slavyansk (blisko targu kwiatowego), park Shelkovichny
08:00
Kramatorsk
Sklep Amstor, ul. Maiakovskoho 1M
09:20
+1 dzień
Drużkiwka
Sklep Man, ul. Moskowska 228
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
wto, czw, nie
14:50
34 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:10
+2 dni

Drużkiwka

Dworzec autobusowy Druzhkovka, ul. Moskovska 231

209,69 
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
21:55
Czuhujiw
Dworzec autobusowy, ul. Charkoska 133
23:25
Izium
Dworzec autobusowy, ul. Paromna 1
00:20
Słowiańsk
Dworzec autobusowy, ul. Centralny 47
00:45
Kramatorsk
Dworzec autobusowy Kramatorsk, bulvar Mashynobudivnykiv 28
01:10
+2 dni
Drużkiwka
Dworzec autobusowy Druzhkovka, ul. Moskovska 231
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro
14:50
33 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:10
+2 dni

Drużkiwka

DRUZHKIVKA, dworzec autobusowy ul. Oleksy Tykhogo 231

221,34 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:10
+2 dni
Drużkiwka
DRUZHKIVKA, dworzec autobusowy ul. Oleksy Tykhogo 231
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków
Z miasta Drużkiwka
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!