Rozkład jazdy PKS Kraków – Brody

10:25
20:50
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Autostation Brody, ulica Kolejowa; dom 4
72,76
10:25
21 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
11:40
Tarnów
13:05
Rzeszów
14:10
Jarosław
14:35
Przemyśl
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:05
Lwów
20:50
21 paź
Brody
Autostation Brody, ulica Kolejowa; dom 4
  • Autobus
  • Van Hool Altano
10:25
20:50
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Autostation Brody, ulica Kolejowa; dom 4
75,00
10:25
21 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:50
21 paź
Brody
Autostation Brody, ulica Kolejowa; dom 4
10:25
21:20
,
79,43
10:25
21 paź
Kraków
,
21:20
21 paź
Brody
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Brody
Do miasta Kraków
Z miasta Brody

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.