Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraśnik — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
04:55
Czas przejazdu02 h. 05 min

Kraśnik

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 49

07:00

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

22,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraśnik — Rzeszów w 2019 roku

Codziennie
14:34
Czas przejazdu02 h. 09 min

Kraśnik

Kraśnik, Janowska (za rondem)

16:43

Rzeszów

Rzeszów, Sokoła 5

23,69 
Codziennie
17:39
Czas przejazdu02 h. 07 min

Kraśnik

Kraśnik, Janowska (za rondem)

19:46

Rzeszów

Rzeszów, Sokoła 5

23,69 
Codziennie
07:53
Czas przejazdu02 h. 14 min

Kraśnik

Kraśnik, Janowska (za rondem)

10:07

Rzeszów

Rzeszów, ul.Podkarpacka

24,72 
Codziennie
06:09
Czas przejazdu02 h. 01 min

Kraśnik

Kraśnik, ul. Lubelska

08:10

Rzeszów

Rzeszów, ul.Kasprowicza 6

25,75 
pon, wto
17:19
Czas przejazdu02 h. 01 min

Kraśnik

Kraśnik, ul. Lubelska

19:20

Rzeszów

Rzeszów, ul.Kasprowicza 6

25,75 
Popularne kierunki
Do miasta Rzeszów
Do miasta Kraśnik
Z miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu