Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kowno — Równe w 2018 rok roku

22:35
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
Czas przejazdu 14 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
13:40
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
13:40
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
13:40
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
13:30
KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
W piątki
22:35
Czas przejazdu 14 h. 35 min
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

13:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

164
22:35
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
23:25
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
00:00
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
23:00
Budzisko PC (Polska / Litwa)
"Budzisko PC (Polska / Litwa); Budzisko PC (Polska / Litwa)"
06:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
08:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
10:40
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
11:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
13:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Latlines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
13:40
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

191
13:40
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
13:40
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

191
13:40
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
13:40
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

191
13:40
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
13:30
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Kowno

KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

192
13:30
Kowno
KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kowno
Do miasta Równe
Do miasta Kowno
Z miasta Równe
Podróż powrotna: