Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kowno — Równe w 2019 rok roku

W piątki
22:35
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24

13:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

163,79 
22:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
23:25
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
00:00
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
23:00
Budzisko PC (Polska / Litwa)
Przystanek PPC, Budzisko
06:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
08:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
10:40
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
11:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
13:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LATLINES
  • Neoplan
wto, czw, nie
13:40
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

190,76 
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
13:40
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

190,76 
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
13:40
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

190,76 
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw
13:30
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kowno

KAUNAS, Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

191,76 
13:30
Kowno
KAUNAS, Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Kowno
Do miasta Równe
Do miasta Kowno
Z miasta Równe
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!