Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kowno — Równe

Najlepsza oferta

W piątki
22:35
Czas przejazdu14 h. 35 min
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
13:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
162,40 
Przewoźnik: LATLINES
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kowno — Równe w 2019 roku

W poniedziałki
15:10
Czas przejazdu17 h. 35 min
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
08:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
177,62 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
pon, czw, sob
11:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
Kowno
Vytauto pr. 24, Kauno
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
188,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
wto, czw, nie
11:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
213,51 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, nie
11:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
213,51 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kowno
Do miasta Równe
Do miasta Kowno
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu