Bilety autobusoweKowno - Kłajpeda

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kowno — Kłajpeda

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
00:59
Czas przejazdu02 h. 51 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
03:50
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
66,74 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kowno — Kłajpeda w 2020 roku

Codziennie
08:44
Czas przejazdu03 h. 41 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
12:25
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
68,53 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
15:15
Czas przejazdu02 h. 40 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
17:55
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
71,10 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
08:15
Czas przejazdu02 h. 30 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
10:45
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
71,24 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
16:10
Czas przejazdu02 h. 40 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
18:50
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
71,24 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
10:10
Czas przejazdu02 h. 35 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
12:45
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
72,00 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
07:15
Czas przejazdu02 h. 35 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
09:50
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
72,15 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
09:10
Czas przejazdu02 h. 35 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
11:45
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
72,15 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
12:50
Czas przejazdu02 h. 30 min
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
15:20
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
72,15 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
Poza sob
07:20
Czas przejazdu13 h. 15 min
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
20:35
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
167,93 
Ocena:
Poza sob
14:00
Czas przejazdu13 h. 50 min
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
23:59
+1 dzień
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
167,93 
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kowno
Do miasta Kłajpeda
Do miasta Kowno
Z miasta Kłajpeda
Informacje o trasie autobusu Kowno — Kłajpeda
11
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 42 min.
Szacowany czas podróży
00:59 — 03:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:10 — 18:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
71 — 172 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami