Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Koszalin — Gdynia

Najlepsza oferta

Codziennie
21:38
Czas przejazdu02 h. 57 min
+1 dzień

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

00:35
+1 dzień

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Gdynia w 2019 roku

Codziennie
01:20
Czas przejazdu03 h. 05 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

04:25

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
01:28
Czas przejazdu02 h. 57 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

04:25

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
03:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

06:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
03:08
Czas przejazdu02 h. 57 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

06:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
05:45
Czas przejazdu03 h. 08 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

08:53

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
05:53
Czas przejazdu03 h. 00 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

08:53

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu03 h. 05 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

11:50

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
08:53
Czas przejazdu02 h. 57 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

11:50

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

14:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
11:08
Czas przejazdu02 h. 57 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

14:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

16:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
13:08
Czas przejazdu02 h. 57 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

16:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 08 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

17:38

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
14:38
Czas przejazdu03 h. 00 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

17:38

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 08 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

20:08

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
17:08
Czas przejazdu03 h. 00 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

20:08

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu03 h. 05 min
+1 dzień

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

00:35
+1 dzień

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

75,00 
Popularne kierunki
Do miasta Gdynia
Z miasta Gdynia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu