Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweKołomyja - Jasina

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kołomyja — Jasina

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:20
Czas przejazdu02 h. 40 min
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
18:00
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
15,60 
Przewoźnik: СОКАЛЬСЬКА С.І.
Autobus: МЕРСЕДЕС-30
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kołomyja — Jasina w 2021 roku

Codziennie
07:10
Czas przejazdu02 h. 35 min
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
09:45
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
16,25 
Przewoźnik: МУКАЧІВСЬКЕ АТП 12106
Autobus: БАЗ-23
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu02 h. 18 min
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
08:18
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
16,56 
Przewoźnik: МИКИТЮК М.В.(ФОП)
Autobus: БАЗ-27
Ocena:
Codziennie
10:50
Czas przejazdu02 h. 20 min
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:10
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
18,13 
Przewoźnik: ДЕНИСІВКА ТОВ
Autobus: Средней вместимости
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu02 h. 29 min
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:44
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
18,13 
Przewoźnik: УЖГОРОД АТП ПАТ
Autobus: ІКАРУС
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kołomyja
Informacje o trasie autobusu Kołomyja — Jasina
5
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 28 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 08:18
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:15 — 21:44
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19 — 19 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami