Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Stuttgart w 2019 rok roku

czw, sob
08:45
35 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:00
+1 dzień

Stuttgart

Lotnisko (terminal autobusowy), Flughafenstrasse

171,02 
08:45
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
09:50
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
11:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:50
Kowel
Stacja benzynowa Maveks, ul. Volodymyrska 133
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
08:00
Drezno
Stacja kolejowa "Central", Bayrischestrase
09:30
Leipzig
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse
11:10
Jena
Zatrzymaj "Jena-Winzerla", Ulica Rudolstadter; dom 64
12:00
Erfurt
Dworzec "Central", Willy Brandt-Platz
13:00
Eisenach
Przystanek, Bahnhofstrasse 35
15:00
Gießen
Przystanek, Licherstrasse
16:00
Frankfurt nad Menem
Stacja kolejowa "Central" (przystanek autobusowy A2-A4), Hauptbahnhof
17:30
Mannheim
Przystanek autobusowy "Central", Heinrich-von-Stephan-Straße
18:45
Karlsruhe
Dworzec autobusowy, Bahnhofplatz 1
20:00
+1 dzień
Stuttgart
Lotnisko (terminal autobusowy), Flughafenstrasse
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurovoyazh
  • Neoplan(Free)
czw, sob
10:00
34 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

20:00
+1 dzień

Stuttgart

Lotnisko (terminal autobusowy), Flughafenstrasse

171,02 
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
09:50
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
11:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:50
Kowel
Stacja benzynowa Maveks, ul. Volodymyrska 133
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
08:00
Drezno
Stacja kolejowa "Central", Bayrischestrase
09:30
Leipzig
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse
11:10
Jena
Zatrzymaj "Jena-Winzerla", Ulica Rudolstadter; dom 64
12:00
Erfurt
Dworzec "Central", Willy Brandt-Platz
13:00
Eisenach
Przystanek, Bahnhofstrasse 35
15:00
Gießen
Przystanek, Licherstrasse
16:00
Frankfurt nad Menem
Stacja kolejowa "Central" (przystanek autobusowy A2-A4), Hauptbahnhof
17:30
Mannheim
Przystanek autobusowy "Central", Heinrich-von-Stephan-Straße
18:45
Karlsruhe
Dworzec autobusowy, Bahnhofplatz 1
20:00
+1 dzień
Stuttgart
Lotnisko (terminal autobusowy), Flughafenstrasse
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurovoyazh
  • Neoplan(Free)
śro, pią, sob, nie
07:50
32 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

16:20
+1 dzień

Stuttgart

Dworzec kolejowy Oberturkheim, Hafenbahnstrasse

264,13 
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
Drezno
Stacja kolejowa "Central", Bayrischestrase
07:00
Chemnitz
Chemnitz Center, Ringstrasse 17
08:10
Zwickau
Dworzec Autobusowy "Zwickau", Ulica Am Bahnhof; dom 1
09:00
Hof
Hof, Hof
09:30
Bayreuth
Zatrzymaj "Bayreuth", Ulica Goethestrasse
11:30
Ingolstadt
Dworzec kolejowy, Bahnhofstrasse
12:40
Monachium
Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse
13:45
Augsburg
Plac Oberhausen-Nord, Park&Ride parking, Biberbachstrasse
14:50
Ulm
Dworzec autobusowy, Eberhard-Finckh-Straße 34
16:20
+1 dzień
Stuttgart
Dworzec kolejowy Oberturkheim, Hafenbahnstrasse
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Euroclub
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W poniedziałki
10:00
32 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

17:50
+1 dzień

Stuttgart

STUTTGART, Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

265,20 
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
17:50
+1 dzień
Stuttgart
STUTTGART, Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
W poniedziałki
06:30
32 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:00
+1 dzień

Stuttgart

ШТУТГАРТ (БЕНС), Airport_Busterminal(SAB)P14

273,32 
06:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
+1 dzień
Stuttgart
ШТУТГАРТ (БЕНС), Airport_Busterminal(SAB)P14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ"БЕНС ЕКСПРЕС"
  • ВАНХУЛ
W poniedziałki
06:45
32 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

14:00
+1 dzień

Stuttgart

ШТУТГАРТ (БЕНС), Airport_Busterminal(SAB)P14

273,32 
06:45
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
14:00
+1 dzień
Stuttgart
ШТУТГАРТ (БЕНС), Airport_Busterminal(SAB)P14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ"БЕНС ЕКСПРЕС"
  • ВАНХУЛ
W poniedziałki
08:45
36 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:00
+1 dzień

Stuttgart

ШТУТГАРТ (ЕВЖ), Аэропорт,SAB,Автобусный_терминал

285,40 
08:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:00
+1 dzień
Stuttgart
ШТУТГАРТ (ЕВЖ), Аэропорт,SAB,Автобусный_терминал
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЕВРОВОЯЖ ГЕРМАНИЯ
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Stuttgart
Do miasta Kijów
Z miasta Stuttgart
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!