Rozkład jazdy PKS Kijów – Stuttgart

07:50
27 lip
16:20
28 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
302,68
07:50
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Zhitomir
Rovno
Lwow
06:00
Dresden
07:00
Chemnitz
08:10
Zwickau
09:00
Hof
09:30
Bayreuth
10:10
Nürnberg
11:30
Ingolstadt
12:40
München
13:45
Augsburg
14:50
Ulm
16:20
28 lip
Stuttgart
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
27 lip
17:50
28 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
STUTTGART, ZOB S-Obertuerkheim st.6/7,P+R Parkplatz.Hafenbahn
Kupić za
265,20
10:00
27 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
d.a., ul. Kijowska 93
D.A.. ul. Kijewska 40
D.A., ul.Stryiska, 109
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Gagarina 22
d.a., ul. Velykotyrnivska, 7
Willy-Brandt-Platz
Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Esplanade - stan. 17-19
Fröttmaning Bus P+R, stan. 17
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
P+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse.
HBF - ZOB
17:50
28 lip
Stuttgart
STUTTGART, ZOB S-Obertuerkheim st.6/7,P+R Parkplatz.Hafenbahn
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
320,83
10:40
27 lip
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Неоплан, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
320,83
11:30
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Неоплан, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
310,24
21:20
27 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Setra 57, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
325,37
22:30
27 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
325,37
22:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
325,37
23:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
325,37
23:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
Kupić za
310,24
23:40
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:00
29 lip
Stuttgart
Flughafen Stuttgart , (SAB, Busterminal, P14)
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
,
Kupić za
358,97
10:40
27 lip
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Неоплан, ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
,
Kupić za
358,97
11:30
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Неоплан, ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
,
Kupić za
348,38
21:20
27 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Setra 57, ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
,
Kupić za
363,51
22:30
27 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
,
Kupić za
363,51
22:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
,
Kupić za
363,51
23:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
27 lip
14:00
29 lip
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
,
Kupić za
363,51
23:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
27 lip
14:00
29 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
,
Kupić za
348,38
23:40
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:00
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Neoplan, ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
27 lip
15:50
29 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
,
Kupić za
335,97
10:40
27 lip
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Неоплан, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
27 lip
15:50
29 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
,
Kupić za
335,97
11:30
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Неоплан, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
27 lip
15:50
29 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
,
Kupić za
325,38
21:20
27 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Setra 57, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
27 lip
15:50
29 lip
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
,
Kupić za
340,51
22:30
27 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
27 lip
15:50
29 lip
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
,
Kupić za
340,51
22:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
27 lip
15:50
29 lip
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
,
Kupić za
340,51
23:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
27 lip
15:50
29 lip
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
,
Kupić za
340,51
23:30
27 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
27 lip
15:50
29 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
,
Kupić za
325,38
23:40
27 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
29 lip
Stuttgart
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Stuttgart
Do miasta Kijów
Z miasta Stuttgart