Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Stuttgart w 2018 rok roku

06:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 33 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Airport Busterminal, Flughafenstrasse, 43; Stuttgart
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 31 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
05:40
Мокраны;
Czas przejazdu 33 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Херне; Herne
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Czas przejazdu 32 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50+1 dzień
STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 33 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:20+1 dzień
Автобусный терминал около аэропорта (SAB); Stuttgart
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
08:45
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 35 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
W poniedziałki
06:00
Czas przejazdu 33 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:30
+1 dzień

Stuttgart

Airport Busterminal, Flughafenstrasse, 43; Stuttgart

248
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
+1 dzień
Stuttgart
Airport Busterminal, Flughafenstrasse, 43; Stuttgart
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
06:30
Czas przejazdu 31 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:00
+1 dzień

Stuttgart

Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse

248
06:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:30
Chemnitz
"Dworzec autobusowy; Georgstrasse"
06:15
Gera
"Dworzec autobusowy; Franz-Mehring-Strasse"
07:30
Hof
"Hof; Hof"
09:00
Norymberga
"Norymberga przystanek; ulica Kete-Strobel"
10:00
Ingolstadt
"Dworzec autobusowy Ingolstadt; obszar Esplanady; dom 19"
11:00
Monachium
"Dworzec autobusowy Frottmaning; Maria-Goeppert-Majer-Strasse"
13:00
Ulm
"Dworzec autobusowy; Eberhard-Finckh-Straße 34"
14:00
+1 dzień
Stuttgart
Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bence EXPRESS sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
05:40
Czas przejazdu 33 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Мокраны;

14:30
+1 dzień

Stuttgart

Херне; Herne

249
05:40
Kijów
Мокраны;
14:30
+1 dzień
Stuttgart
Херне; Herne
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 32 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

17:50
+1 dzień

Stuttgart

STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

266
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:50
+1 dzień
Stuttgart
STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
07:50
Czas przejazdu 33 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

16:20
+1 dzień

Stuttgart

Автобусный терминал около аэропорта (SAB); Stuttgart

294
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
+1 dzień
Stuttgart
Автобусный терминал около аэропорта (SAB); Stuttgart
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Евроклуб"ООО (API)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, sob
08:45
Czas przejazdu 35 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:00
+1 dzień

Stuttgart

Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse

307
08:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
11:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:50
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
13:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:50
Kowel
"Stacja benzynowa Maveks; ul. Volodymyrska 133"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:00
Drezno
"Stacja kolejowa "Central"; Bayrischestrase"
09:30
Leipzig
"Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse"
11:10
Jena
"Zatrzymaj "Jena-Winzerla"; Ulica Rudolstadter; dom 64"
12:00
Erfurt
"Dworzec "Central"; Willy Brandt-Platz"
13:00
Eisenach
"Eisenach; Eisenach"
15:00
Gießen
"Przystanek; Licherstrasse"
16:00
Frankfurt nad Menem
"Stacja kolejowa "Central" (przystanek autobusowy A2-A4); Hauptbahnhof"
17:30
Mannheim
"Przystanek autobusowy "Central"; Heinrich-von-Stephan-Straße"
18:45
Karlsruhe
"Dworzec autobusowy; Bahnhofplatz 1"
20:00
+1 dzień
Stuttgart
Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Evrovoyazh sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Stuttgart
Do miasta Kijów
Z miasta Stuttgart