Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Parnu

Najlepsza oferta

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

09:00
+1 dzień

Parnu

Parnu, Parnu

247,91 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Parnu w 2019 roku

śro, sob
13:00
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

08:50
+1 dzień

Parnu

Dworzec autobusowy Pärnu, ul. Pikk 15

293,57 
pon, wto
17:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

14:05
+1 dzień

Parnu

Parnu, Parnu

333,04 
pon, wto
19:40
Czas przejazdu32 h. 45 min
+2 dni

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

04:25
+2 dni

Parnu

Parnu, Parnu

333,04 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Parnu
Do miasta Kijów
Z miasta Parnu
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu