Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Mediolan w 2019 rok roku

09:00
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
Czas przejazdu 33 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
08:15
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 34 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
22:00
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
Czas przejazdu 42 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30+2 dni
Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
W środy
09:00
Czas przejazdu 33 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

18:30
+1 dzień

Mediolan

Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta

389
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
08:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142"
10:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:15
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
16:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:00
Czop
"Czop; Czop"
10:05
Triest
"Przystanek; pl. Liberta"
10:45
Monfalcone
"Mediolan; Włochy"
12:05
Udine
"Dworzec Autobusowy "Udine"; ulica Europa Unita; dom 101"
13:30
Mestre
"Stacja benzynowa TotalErg (Margera); Rotonda Romea 1"
14:00
Padwa
"Dworzec Autobusowy; al. Della Pace"
14:30
Vicenza
"Dworzec autobusowy FS; ul. Milano"
15:40
Werona
"Porta Nuova; pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo"
16:30
Brescia
"Dworzec autobusowy; ul. Solferino 6"
17:55
Bergamo
"Plac Markoni; ul. Provinciale 16"
18:30
+1 dzień
Mediolan
Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Akvіtanіya-Lux

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W środy
08:15
Czas przejazdu 34 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

18:30
+1 dzień

Mediolan

Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta

389
08:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142"
10:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:15
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
16:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:00
Czop
"Czop; Czop"
10:05
Triest
"Przystanek; pl. Liberta"
10:45
Monfalcone
"Mediolan; Włochy"
12:05
Udine
"Dworzec Autobusowy "Udine"; ulica Europa Unita; dom 101"
13:30
Mestre
"Stacja benzynowa TotalErg (Margera); Rotonda Romea 1"
14:00
Padwa
"Dworzec Autobusowy; al. Della Pace"
14:30
Vicenza
"Dworzec autobusowy FS; ul. Milano"
15:40
Werona
"Porta Nuova; pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo"
16:30
Brescia
"Dworzec autobusowy; ul. Solferino 6"
17:55
Bergamo
"Plac Markoni; ul. Provinciale 16"
18:30
+1 dzień
Mediolan
Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Akvіtanіya-Lux

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
22:00
Czas przejazdu 42 h. 30 min
+2 dni

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

16:30
+2 dni

Mediolan

Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta

517
22:00
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
00:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
04:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
02:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
06:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:25
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznewycha 2"
12:20
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stancijna 2"
Luzhanka checkpoint (Ukraine/Hungary)
"Luzhanka checkpoint (Ukraine/Hungary); Luzhanka checkpoint (Ukraine/Hungary)"
09:00
Udine
"Dworzec Autobusowy "Udine"; ulica Europa Unita; dom 101"
11:00
Mestre
"Dworzec Autobusowy "Mestre"; ulica Stazione"
11:45
Padwa
"Dworzec Autobusowy; al. Della Pace"
12:15
Vicenza
"Dworzec autobusowy FS; ul. Milano"
13:15
Werona
"Porta Nuova; pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo"
14:30
Brescia
"Dworzec autobusowy; ul. Solferino 6"
15:30
Bergamo
"Plac Markoni; ul. Provinciale 16"
16:30
+2 dni
Mediolan
Dworzec autobusowy Lampugnano M1; ul. Giulio Natta
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Mediolan
Do miasta Kijów
Z miasta Mediolan
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!