Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Rimini

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
17:15
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:45
+1 dzień

Rimini

RIMINI, Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi

294,78 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Rimini w 2019 roku

pon, czw, sob
12:10
Czas przejazdu25 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:45
+1 dzień

Rimini

RIMINI, Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi

294,78 
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

01:30
+1 dzień

Rimini

Via Fada(Centro Studi), Rimini

350,00 
W poniedziałki
11:10
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

05:20
+1 dzień

Rimini

bramki autostradowe, Rimini

350,00 
Popularne kierunki
Do miasta Rimini
Do miasta Katowice
Z miasta Rimini
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu