Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Dortmund

Najlepsza oferta

pon, śro, pią
15:30
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:20
+1 dzień

Dortmund

Przystanek, Steinstrasse

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Dortmund w 2019 rok

Codziennie
17:15
Czas przejazdu15 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:30
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy Dortmund, Steinstrasse 80

244,80 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

05:40
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

250,00 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Dortmund
Do miasta Katowice
Z miasta Dortmund
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Katowice - Dortmund

Dortmund będący największym miastem Zagłębia Ruhry, jest znaczącym ośrodkiem niemieckiego przemysłu – hutnictwo, wydobycie węgla, przemysł maszynowy. Ponad to, jako miasto, na temat którego pierwsze doniesienia pochodzą już z XI wieku, ma również wyjątkowo bogatą bazę architektoniczną, oświatową i kulturalną, która każdego roku przyciąga rzeszę turystów.

Tanie bilety autokarowe Katowice – Dortmund

Wśród licznych połączeń – autobusy oraz busy Katowice – Dortmund, znajdą Państwo wygodne przejazdy bezpośrednie, których całkowity czas to niewiele ponad 14 godzin (EUROLINES MADELTRANS, AGAT, BECKER – REISEN, EUROLINES POLSKA). Rozkład podróży oraz zakup biletu odbywa się za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego dostępnego w naszym serwisie – w przypadku problemów, lub pytań zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii.