Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dortmund — Katowice

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
15:20
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Dortmund

Przystanek, Steinstrasse

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Dortmund — Katowice w 2019 roku

Codziennie
17:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

299,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy Dortmund, Steinstrasse 80

10:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

304,98 
Popularne kierunki
Z miasta Dortmund
Do miasta Katowice
Do miasta Dortmund
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Dortmund – Katowice

Dzięki licznym przejazdom Dortmund – Katowice optymalnie zaplanujesz swoją podróż i zminimalizujesz jej koszty – bus już od 200 zł.

Nadwyżka, która powstanie dzięki oszczędności na podróży, pozwoli na skorzystanie z licznych atrakcji śląskiej stolicy przemysłu i kultury – bilety wstępu, smaczny obiad (polecamy restauracje serwujące dania oryginalnej śląskiej kuchni!) i chłodny trunek w malowniczym Rynku.

Dokonaj rezerwacji i zakupu biletu na wybrany przejazd za pośrednictwem naszego systemu rezerwacyjnego i ruszaj spokojnie w drogę!